
KLM gestart met vluchten vanuit Nederland naar Guyana
| waterkant | Door: Redactie
KLM is vandaag gestart met twee wekelijkse vluchten vanuit Amsterdam naar Georgetown, met een tussenstop op Sint Maarten.
De nieuwe route van de vliegmaatschappij naar het buurland van Suriname wordt op de woensdag en zaterdag gevlogen. KLM-vlucht KL789 vertrekt om 10:00 uur lokale tijd vanuit Amsterdam (AMS) en maakt een tussenstop op St. Maarten (SXM), waar het toestel om 13:00 uur aankomt.
Na een korte rust vertrekt de vlucht om 14:20 uur naar Georgetown (GEO), waar de verwachte aankomsttijd 16:35 uur is. De terugvlucht naar Amsterdam vertrekt om 17:55 uur uit Georgetown en landt de volgende ochtend om 09:15 uur in Nederland.
De
Luchthaven Schiphol is een van de beste luchthavens van Europa, een gemakkelijke overstapluchthaven die zorgt voor probleemloze aansluitingen op vluchten naar het Verenigd Koninkrijk, Europa en de rest van de wereld.
De toevoeging van Guyana aan het KLM-netwerk biedt nieuwe mogelijkheden voor reizigers uit beide landen en versterkt de internationale positie van KLM in Zuid-Amerika.
| waterkant | Door: Redactie