
Echtpaar Mohan-Adhin 50 jaar getrouwd
| waterkant | Door: Redactie
Afgelopen weekend werd in Domburg het gouden huwelijksjubileum van het echtpaar Mohan-Adhin gevierd.
Sewkumar Mohan, geboren op 20 augustus 1951, begon zijn carrière als loper bij VSH United Suriname en werkte later als boekhouder en kassier bij de Hakrinbank tot aan zijn pensionering.
Hij was actief in de sportwereld, zowel als voetballer bij SV Vetorna als bestuurslid van de Domburg Sport Bond en vicevoorzitter van de Livorno sportorganisatie. Zijn hobby’s zijn voetballen en hengelen.
Esseline Bindrawatie Adhin, geboren op 14 maart 1954, volgde na haar schooltijd verschillende cursussen, waaronder bloemschikken en manicure. Naast haar werk zorgde zij voor het gezin en houdt
Het echtpaar leerde elkaar kennen toen Adhin les volgde bij de tante van de Mohan, een modiste-instructeur. Na hun verloving trouwden zij op 17 mei 1975. Samen hebben zij drie kinderen en vier kleinkinderen. Ze genieten nu van hun oude dag en de tijd met hun kleinkinderen.
Als hindoeïstisch echtpaar bezoeken zij regelmatig de Shri Vishnu Mandir. Namens de districtscommissaris bracht ressortleider R. Amatoeloes en onderbestuursopzichter S. Ramautar de felicitaties over aan het echtpaar.
Het echtpaar ontving zij van de bestuursambtenaren een bloemstuk, een felicitatiekaart en een ingelijste foto als herinnering aan deze bijzondere mijlpaal. Bekijk hier meer
| waterkant | Door: Redactie