• donderdag 04 December 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Oplegger verliest lading stenen op druk kruispunt Coeswijnestraat – verkeer volledig vastgelopen

| waterkant | Door: Redactie

Het verkeer op de kruising van de Coeswijnestraat en de Ephraimzegenweg in Suriname heeft donderdagmiddag ernstige hinder ondervonden nadat een zwaarbeladen trekker met oplegger zijn lading betonstenen verloor.

Een groot deel van de stenen kwam aan de kant van de weg terecht, waarna de doorgang deels geblokkeerd raakte en een lange verkeersopstopping ontstond.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Op de foto is te zien hoe de stenen over de linkerkant het wegdek verspreid liggen en het achtergedeelte van de oplegger deels scheef hangt. Automobilisten moesten ter plaatse stapvoets langs het incident manoeuvreren,

terwijl sommige rijstroken volledig onbegaanbaar waren.

Manschappen van Kuldipsingh, het bedrijf waarvan de truck afkomstig is, zijn onmiddellijk ingezet om het puin op te ruimen en de situatie te beveiligen. Medewerkers waren druk bezig de verspreide stenen bijeen te rapen en de weg vrij te maken om het verkeer zo snel mogelijk weer op gang te brengen.

Er zijn voor zover bekend geen gewonden gevallen. De oorzaak van het losraken van de lading wordt onderzocht.

| waterkant | Door: Redactie