
Ook tweede voortvluchtige verdachte roofoverval op reisbureau aangehouden
| waterkant | Door: Redactie
De 30-jarige R.W. is dinsdag door leden van het Quick Response Team (QRT) in Suriname aangehouden. Dit nadat de Procureur-Generaal afgelopen donderdag de opsporing had gelast van hem en D.M. wegens betrokkenheid bij een gewapende roofoverval op een reisbureau aan de Doebestraat in Suriname.
D.M. meldde zich na het uitkomen van het opsporingsbericht vrijwillig aan bij de Surinaamse politie.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Eerder werden in deze zaak, na intensief speurwerk van medewerkers van de afdeling Kapitale Delicten (KD), het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP), Sigma en CTIU, reeds twee verdachten
Dit tweetal wordt ervan verdacht op donderdag 11 september 2025 betrokken te zijn geweest bij de gewapende roofoverval op het reisbureau aan de Doebestraat.
Tijdens de voortzetting van het onderzoek werden nog drie andere verdachten aangehouden: I.K. (31), alias Wishal, A.I. (61) en de vrouw K.B. (36). Zij werden respectievelijk op woensdag 24 en donderdag 25 september 2025 aangehouden.
Uit het voorlopige politieonderzoek is gebleken dat C.A. en H.R. op 11 september, onder bedreiging van een vuurwapen, de adviseur van het
Na de beroving verlieten de verdachten de plaats delict in een zwarte Toyota Vitz. Dit voertuig bleek te zijn gehuurd door H.R., die het vervolgens had doorverhuurd aan een derde persoon, D.M.
Bij de aanhouding van H.R. trof de politie onder meer een voertuig, contant geld, een mobiele telefoon en sieraden aan, die in beslag zijn genomen voor verder onderzoek.
Na uitgebreid onderzoek, waaronder verhoren van personeel van het reisbureau en analyse van gegevens van het gehuurde voertuig, werden op 24 en 25 september 2025 ook de twee medewerkers van het reisbureau, I.K. en K.B., evenals het slachtoffer en aangever A.I., aangehouden. Dit drietal wordt ervan verdacht de gewapende beroving te hebben voorbereid.
Alle verdachten zijn na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. In deze omvangrijke zaak zijn inmiddels in totaal zeven verdachten aangehouden.
| waterkant | Door: Redactie




































