
Update: Twee gewonden bij zware aanrijding tussen drie voertuigen op de Avobakaweg;verkeerde manoeuvre één der bestuurders, mogelijke oorzaak aanrijding
| KPS | Door: Redactie
Bij een zware aanrijding op woensdag 4 november 2026 tussen drie voertuigen op de Avobakaweg ter hoogte van mast 5 zijn twee personen gewond geraakt.
Uit het voorlopige onderzoek van de politie van het bureau Paranam is naar voren gekomen dat de vrouwelijke bestuurder A.S. (56) met haar zwarte Toyota Hilux-pick-up over de Avobakaweg reed. Zij kwam vanuit de richting van Paranam en ging naar de richting van Klaaskreek. Door tot nog onbekende reden moet A.S. een verkeerde manoeuvre hebben gemaakt. Hierdoor kwam zij met haar voertuig op de rijhelft van haar tegenligger die in een witgelakte Isuzu-pick- up over voornoemde weg reed, met als gevolg een frontale botsing tussen beide pick-ups.
Door de slag kwam de Toyota Hilux vervolgens ook in botsing met een truck die gascilinders vervoerde. De drie voertuigen hebben aanzienlijke materiële schade opgelopen en zijn door een sleepdienst weggesleept naar de berging.
Bij de aanrijding raakten de
De politie zet het onderzoek van deze aanrijding voort.
| KPS | Door: Redactie


































