
Tweede verdachte aangehouden voor diefstal uit kluis KFC Lalla Rookhweg
| waterkant | Door: Redactie
In het onderzoek naar de diefstal uit een kluis bij fastfoodrestaurant KFC aan de Lalla Rookhweg in Suriname, is zaterdag 3 januari een tweede verdachte aangehouden.
Het gaat om X.A., geboren op 13 januari 1996 te Paramaribo.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
De verdachte werd door het Quick Response Team aangehouden. Na zijn arrestatie is hij overgedragen aan Recherche Paramaribo, waar hij in verzekering is gesteld.
Eerder werd in deze zaak al een eerste verdachte aangehouden, waarbij de politie aangaf uit te gaan van een mogelijke inside job. Bij die eerdere aanhouding
Zoals eerder bericht vond de diefstal plaats in de nacht van dinsdag 30 op woensdag 31 december 2025, tussen 04.00 en 07.00 uur. Daarbij werd een bedrag van ongeveer SRD 398.000 uit een kluis weggenomen.
De politie werd na ontdekking direct ingeschakeld en droeg het onderzoek over aan Recherche Paramaribo.
De Surinaamse politie zet het onderzoek voort.
| waterkant | Door: Redactie



































