
Echtpaar Matawi-Pawiroredjo 50 jaar getrouwd
| waterkant | Door: Redactie
Het echtpaar Matawi-Pawiroredjo vierde op zondag 13 juli hun gouden huwelijksjubileum in Suriname. Namens districtscommissaris Mohamed Shafiek Goelam bracht een delegatie, bestaande uit districtssecretaris M. Cotino en bestuursopzichters A. Kalloe en S. Orassie, de felicitaties over aan het jubilerend echtpaar te Lelydorp.
Humphrey Ahmatali Matawi werd op 1 november 1955 geboren en werkte gedurende zijn loopbaan onder meer bij een houtzagerij in Meerzorg, een spuitinrichting aan de Van Dijkstraat, het ministerie van Binnenlandse Zaken en als graafmachine-operator bij de bedrijven HER en Haukes Suriname. Zijn hobby’s zijn hengelen en het kijken naar Javaanse televisieprogramma’s.
Soetijem Pawiroredjo, geboren op 26 januari 1958, wijdde
Het echtpaar ontmoette elkaar bij winkel Lou Son Ki (ook bekend als winkel Atjaw) en trad in 1975 in het huwelijk. Uit hun verbintenis zijn vijf kinderen geboren: twee zonen en drie dochters. Inmiddels zijn er ook acht kleinkinderen en vijf achterkleinkinderen.
Ze geven aan dankbaar en gelukkig te zijn dat ze samen deze mijlpaal hebben bereikt en dat hun kinderen goed terecht zijn gekomen. In het dagelijks leven houden ze zich bezig met tuinieren en het huishouden. Ze zijn belijdende moslims
Bij deze bijzondere gelegenheid ontvingen ze een bloemstuk, een felicitatiekaart en een ingelijste foto van de Surinaamse regeringsvertegenwoordigers. De financiële middelen die gepaard gaan met deze mijlpaal worden overgemaakt op een door het echtpaar opgegeven bankrekeningnummer.
| waterkant | Door: Redactie