• vrijdag 12 June 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
Simons verricht officiële opening live WK-uitzendingen in Mingle Cocktail Lounge

Simons verricht officiële opening live WK-uitzendingen in Mingle Cocktail Lounge

| chronostimes | Door: Redactie

Het wereldkampioenschap voetbal 2026 FIFA World Cup 2026 is op 11 juni officieel van start gegaan. Ter gelegenheid van de opening organiseerde de Surinaamse Televisie Stichting (STVS) een speciaal WK-programma in Mingle Cocktail Lounge.

Foto: DVC

Bij de gelegenheid waren onder anderen president Jennifer Geerlings-Simons, vicepresident Gregory Rusland, de voorzitter van De Nationale Assemblée Ashwin Adhin en minister van Binnenlandse Zaken Marinus Bee aanwezig.

President Simons verrichtte middels een symbolische aftrap de officiële opening voor het vertonen van de live-wedstrijden van het wereldtoernooi op de Surinaamse televisie. Aansluitend werd gezamenlijk gekeken naar de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die eindigde in een 2-0 overwinning voor Mexico.

Gedurende de komende maand zullen de wedstrijden van het wereldkampioenschap voetbal via STVS en ATV worden uitgezonden, zodat het publiek in Suriname het toernooi op de voet kan volgen.

Redactie Chronos

| chronostimes | Door: Redactie