• zondag 05 October 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Politie houdt twee drugsverdachten aan

| KPS | Door: Redactie

De verdachten D.M. (27) en R.N. (28) zijn op vrijdag 26 september 2025 tijdens surveillance van de politie, bij het oude Veerplein te Meerzorg   aangehouden voor drugsbezit.

De twee verdachten die gezeten waren in een voertuig werden,  door de politieambtenaren gesommeerd om uit het voertuig te stappen, waarbij hen werd voorgehouden dat de politie bezig was met controlewerkzaamheden. In het voertuig werd er een sterke geur waargenomen en stuitten de wetsdienaren op een zak met twee doorzichtige wikkels met elk vijf grote blokken hasj met als opschrift “Smoke Paradise” en grote geldbedragen in zowel Surinaamse – als Amerikaanse dollars. De

drugs en de geldbedragen zijn in het belang van het onderzoek in beslaggenomen, waarna het tweetal ter voorgeleiding werd overgebracht naar het politiebureau.

Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.

| KPS | Door: Redactie