• woensdag 18 June 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Familie Shelly in angst: Waar is ze? “We willen een teken van leven”

| waterkant | Door: Redactie

De 24-jarige Shelly Meerzorg uit Zaandam is al weken spoorloos. Volgens familie en bekenden is de moeder van Shelly al drie weken intensief op zoek naar haar dochter. De zaak is inmiddels gemeld bij de politie en doorgegeven aan de Nederlandse ambassade.

Wat tot nu toe bekend is: Shelly is in mei naar Thailand gereisd en had daar enkele vrouwen uit Londen ontmoet. Deze zijn inmiddels teruggekeerd naar huis en hebben aangegeven dat Shelly is achtergebleven in Thailand.

De familie van de jonge vrouw kan geen contact met haar maken en sinds enige tijd ontbreekt ieder spoor van haar. Er werd een

online zoekactie op touw gezet en een foto van Shelly gedeeld met het verzoek om informatie met de familie te delen.

“Ik heb met meerdere mensen gesproken en waardevolle informatie ontvangen, waarvoor ik enorm dankbaar ben,” aldus een familielid op Facebook. “Uit bescherming zal ik hun privacy respecteren.”

Uit verklaringen blijkt dat Shelly inderdaad in Thailand was met enkele andere vrouwen. Sommigen van hen hebben inmiddels gereageerd, maar zodra er kritische vragen werden gesteld, verbraken ze abrupt het contact.

De familie vreest dat er mogelijk sprake is van drugssmokkel en dat ‘er iets is misgegaan bij ’the job’. De naasten spreken van een

‘verdachte situatie’ en roepen iedereen op om informatie te delen.

De onrust groeide toen Shelly’s Facebookprofiel plots weer online verscheen. “Dat kan erop wijzen dat mensen die meer weten, nu onder druk staan. We weten het niet zeker, maar de timing is opvallend.”

De geruchtenstroom is inmiddels niet meer te stoppen. Er wordt gespeculeerd dat Shelly momenteel vastzit in Dubai, terwijl anderen zeggen dat ze in Turkije is gezien — en recent zelfs in Amsterdam-Oost. “We weten niet meer wat we moeten geloven. We gaan nu stap voor stap alles na.”

Wat de familie het meest nodig heeft, is duidelijk: een teken van leven. “Shelly is iemand die altijd contact hield met haar moeder. Dat er nu al zo lang stilte is, maakt dit alles extra zorgwekkend. Haar moeder is kapot van angst.”

De familie bedankt iedereen die heeft geholpen met het delen van de oproep: “Dankzij de kracht van social media is deze zaak gaan rollen. We vragen iedereen: blijf delen, blijf zoeken, en als je iets weet — meld het. We willen maar één ding: dat Shelly een teken van leven geeft!”

| waterkant | Door: Redactie