
Diëgo Hermelijn in val gelokt en doodgeschoten bij gewelddadige roofoverval
| waterkant | Door: Redactie
De 34-jarige Diëgo Hermelijn is zondagavond doodgeschoten tijdens een gewelddadige roofoverval in het district Brokopondo. Hij en de 58-jarige Wensly R. hadden een afspraak voor de verkoop van een perceel in Para, maar liepen daarbij in een val.
Omstreeks 19.43 uur kreeg het Command Center melding van een schietpartij aan de
Het tweede slachtoffer, Wensly, raakte gewond aan zijn rechterelleboog en werd per ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis
Volgens de verklaring van het overlevende slachtoffer werd het tweetal bij aankomst op het perceel overmeesterd door twee gewapende mannen en een vrouw. Onder bedreiging van vuurwapens werden zij gekneveld en geblinddoekt, waarna de daders hen in hun eigen auto — een zwarte Honda Vezel — naar Brokopondo vervoerden.
R.
Het voertuig werd later onbeheerd aangetroffen langs de Desiré Delano Bouterse Highway en door de politie in beslag genomen.
Manschappen van de Forensische Opsporing
Het lichaam van Hermelijn is voor obductie in beslag genomen. De Surinaamse politie is een intensief opsporingsonderzoek gestart naar de drie voortvluchtige
| waterkant | Door: Redactie




































