
BRUNSWIJK START CAMPAGNE VERKIEZINGEN 2025
| dagblad de west | Door: Redactie
Bij de start van de ABOP-campagne voor de verkiezingen in 2025, gehouden in het André Kamperveen Stadion, vorige week deed haar voorzitter Ronnie Brunswijk alias Bigi Bravo, enkele kenmerkende uitspraken in de richting van president Chandrikapersad Santhoki.
Zonder doekjes erom te winden, hield hij zijn toehoorders voor, dat zijn campagne die van start is gegaan, gericht is op het presidentschap van Suriname. Hij vroeg de achterban op hem te stemmen, zodat hij de problemen die zich momenteel voordoen, kan oplossen.
Tevens was hij van mening, dat bepaalde problemen opgelost zouden worden als hij nu de president was. Een van de slogans die de vicepresident denkt succesvol, te willen en meer stemmen te zullen opleveren, is de uitdrukking ‘Excellentie!’. Met ‘excellentie’ in koor te horen, prees Brunswijk zich gelukkig en met glorie een overweldigende meerderheid te behalen, waarmee hij het verwachte presidentschap te zullen binnenhalen.
Een geduchte tegenstander die ‘Bigi Bravo’ schijnt te onderschatten,
Ze stelde verder, dat dit ons niveau is in onze politiek vandaag aan de dag. “Een staatsman, de vicepresident van het land die dat zo heeft geëtaleerd, hoe hij denkt over ons, het volk. Los van alle economische ellende, maar het gedrag van onze leiders, we zijn in een deplorabele positie. ”Van Dijk-Silos wees ook op de kwestie Bordo die vrij rond loopt rond in Moengo, langs het politiestation en de militairen in Albina.
De verklaring die de VP daarop geeft, “het
Del Castilho meent dat Brunswijk misbruik maakt van de armoede van de mensen en geeft ze pakketten om hun ziel te kopen. Volgens haar heeft hij tijdens zijn openingscampagne gesuggereerd, genoeg geld te hebben om de verkiezingen te kopen.
Abonneer op ons youtube kanaal.
Bedankt voor het kijken en abonneren.
'Suriname Nieuws Centrale'
| dagblad de west | Door: Redactie



































