• dinsdag 22 September 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Bromfietser gewond bij aanrijding op Indira Gandhiweg; 22-jarige autobestuurder rijdt door

| abc-Suriname | Door: Redactie

Een bromfietser is zaterdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een personenauto op de Indira Gandhiweg, ter hoogte van de Bijlhoutweg.

De bestuurder van de personenauto, de 22-jarige J.A., reed na de aanrijding door zonder zijn persoonsgegevens achter te laten. Hij werd kort daarna door de politie van Lelydorp aangehouden ter hoogte van de Welgedacht C-weg.

Uit het voorlopig onderzoek blijkt dat de 45-jarige bromfietser E.P. over de Indira Gandhiweg reed in tegengestelde richting van de personenauto. Ter hoogte van de Bijlhoutweg kwam een Toyota Vitz om nog onbekende reden op de rijhelft van de bromfietser terecht. De rechterzijspiegel van de auto raakte daarbij de bromfietser.

Beide voertuigen liepen schade op. De automobilist bleek daarnaast niet in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs.

De politie van bureau Rijsdijk onderzoekt de zaak.

| abc-Suriname | Door: Redactie