
Bewoners Sunny Point bieden petitie aan DNA aan over grondproblemen
| abc-Suriname | Door: Redactie
Een groep bewoners van Sunny Point heeft vandaag een petitie aangeboden aan De Nationale Assemblée (DNA). Zij vragen aandacht voor hun grondproblemen, die volgens hen al jarenlang onopgelost zijn.
De bewoners wonen sinds 2000 op percelen waarvan zij niet de juridische eigenaren zijn. Inmiddels worden zij geconfronteerd met ontruiming door de rechtmatige eigenaren. Met de petitie hopen zij de aandacht van de regering te krijgen en een oplossing voor hun situatie te vinden.
A-20-fractieleider Steven Reyme heeft de kwestie tijdens de vergadering van DNA vanmiddag onder de aandacht gebracht.
Naast de grondproblemen hebben de bewoners ook hun misnoegen geuit over de watervoorziening in het gebied. Volgens hen is slechts een deel van Sunny Point aangesloten op het waterleidingnet, terwijl andere delen nog verstoken blijven van deze voorziening.
| abc-Suriname | Door: Redactie
































