
Bestuurder zonder rijbewijs aangehouden na aanrijding
| chronostimes | Door: Redactie
Een 24-jarige autobestuurder is aangehouden nadat hij vrijdagavond een aanrijding veroorzaakte op de kruising van de Martin Luther Kingweg en de La Vigilantiaweg en vervolgens de plaats van het ongeval verliet.
De politie ontving omstreeks 19.55 uur een melding van een aanrijding tussen twee personenauto’s, waarbij zowel persoonlijke als materiële schade was ontstaan. Bij aankomst troffen de wetsdienaren een grijs gelakte Toyota Ractis aan met aanzienlijke schade aan de voorzijde. De bestuurder van het andere voertuig, een roodgelakte Toyota Ractis, had de plaats van het ongeval reeds verlaten.
De bestuurder van de grijze Toyota Ractis bleek de 38-jarige P.B. te zijn. In het voertuig bevonden zich verder A.J. (30), die klaagde over pijn aan haar linkerbeen, en de minderjarigen E.P. (3) en S.M. (11), die ongedeerd bleven.
Uit het voorlopig onderzoek is gebleken dat de bestuurder van
Omstreeks 21.45 uur meldde de bestuurder van de rode Toyota Ractis zich alsnog bij de politie. Hij werd geïdentificeerd als M.D. (24). De man verklaarde niet in het bezit te zijn van een Surinaams rijbewijs en uit paniek de plaats van het ongeval te hebben verlaten.
De politie hield hem omstreeks 22.00 uur aan wegens overtreding van artikel 7 lid 1 sub 3 van de Rijwet. Hij werd op zaterdag 20 juni 2026 voorgeleid.
Het voertuig van de verdachte werd
Het slachtoffer A.J. werd verwezen naar de Spoedeisende Hulp (SEH) voor medische behandeling.
Uit controle bleek verder dat de autopapieren van de rode Toyota Ractis niet in het voertuig aanwezig waren. De bestuurder van de grijze Toyota Ractis was wel in het bezit van een geldig Surinaams rijbewijs.
Het onderzoek duurt voort.
| chronostimes | Door: Redactie



































