• dinsdag 12 May 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Verkeer Handhavingsteam Regio West neemt opgevoerde bromfiets met gemodificeerde uitlaatpijp in beslag  

| KPS | Door: Redactie

Het Verkeer Handhavingsteam van het politiebureau Nickerie heeft tijdens surveillance, aan de Rambaran Mishreweg in het ressort Corantijnpolder een bromfiets ter herkeuring in beslag genomen.

Bij controle bleek, dat de bromfiets die werd bestuurd door de 19-jarige K.N., voorzien was van een opgevoerde motor-carburator en een gemodificeerde uitlaatpijp zonder geluidsdemper.

Daarnaast bleek de bromfiets niet te zijn verzekerd en werd de bromfietsbestuurder ter zake proces verbaal aangezegd.Vervolgens werd de bromfiets voor herkeuring overgebracht naar het politiebureau Nieuw Nickerie. Het onderzoek in deze zaak duurt voort.

De politie benadrukt dat zij hard zal optreden tegen verkeersovertreders die zich schuldig maken aan het

rijden met opgevoerde motoren en gemodificeerde uitlaatpijpen zonder geluidsdemper.

| KPS | Door: Redactie