• maandag 18 May 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
Twee voertuigen uitgebrand aan Emile Meinzakstraat; politie vermoedt brandstichting

Twee voertuigen uitgebrand aan Emile Meinzakstraat; politie vermoedt brandstichting

| suriname herald | Door: Redactie

De politie van bureau Leiding 9a heeft zaterdagochtend onderzoek ingesteld naar een brand waarbij twee voertuigen volledig in vlammen opgingen aan de Emile Meinzakstraat. Volgens de eerste bevindingen gaat de politie uit van brandstichting.

De melding kwam op zaterdag 16 mei 2026 rond 05.25 uur binnen via het Command Center.

Daarbij werd melding gemaakt van een woningbrand en een autobrand op het adres. Agenten van bureau Leiding 9a gingen vervolgens direct naar de locatie om de situatie te onderzoeken.

Bij aankomst trof de politie twee voertuigen aan die in lichterlaaie stonden. De brandweer was reeds ter plaatse en was bezig

met bluswerkzaamheden om het vuur onder controle te krijgen.

Kort daarna arriveerde de eigenaar van de voertuigen, B.R., op de locatie. Uit het voorlopige onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat vermoedelijk sprake is van opzettelijke brandstichting.

Ook de afdeling Forensische Opsporing werd ingeschakeld om technisch onderzoek te

verrichten op de plek van de brand.

Bij het incident deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De voertuigen liepen wel onherstelbare schade op door de brand.

De politie zet het onderzoek in deze zaak voort.

| suriname herald | Door: Redactie