
“TAY HORI” GOED VALENTINE GESCHENK
| united news | Door: Redactie
Het geschenkboek “Tay Hori”, geschreven voor paren om hun relatie te versterken, is volgens Stichting Man Mit’ Man, het ideale cadeau voor Valentine.
In dit boek worden 52 praktische tips aangereikt – één voor elke week – waar paren mee aan de slag kunnen. Carl en Jane Breeveld zijn de samenstellers. “Aan een gezonde relatie moet gewerkt worden”, benadrukt Carl. Veel mensen beginnen goed, maar als je de band met elkaar niet onderhoudt, ontstaat verwaarlozing, meent hij. Het idee voor dit boekje vloeit voort uit het relatieprogramma ‘Gaan voor Goud’ dat het echtpaar enkele jaren geleden verzorgd heeft via Apintie Televisie.
Iedere week werd een ander paar als gast ontvangen voor een openhartig gesprek over hun relatie. Kijkers mochten na de uitzending bellen naar aanleiding van de aflevering. Soms kwamen reacties binnen van personen die om hulp vroegen. Counselors konden dan adviseren en eventuele vervolg afspraken maken.
Een vast onderdeel
Belangstellenden kunnen middels een app via het Man Mit’ Man kantoor een bestelling plaatsen: tel. 8522418
ADVERTORIAL|MAN MIT’ Man
| united news | Door: Redactie




































