• dinsdag 07 July 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Sranang Fest op 18 juli in België met Aptijt, Damaru, Effe Anders en The New Stars

| waterkant | Door: Redactie

Liefhebbers van Surinaamse muziek kunnen op zaterdag 18 juli 2026 terecht in het Belgische Antwerpen voor Sranang Fest All Stars, een evenement dat een avond vol liveoptredens en entertainment belooft. De organisatie heeft inmiddels de eerste artiesten bekendgemaakt, met onder anderen Aptijt, Damaru & The Love Messengers, Effe Anders en The New Stars als publiekstrekkers.

Het evenement vindt plaats in IKON Antwerpen aan het Straatsburgdok Noordkaai en duurt van 23.00 uur tot 05.30 uur. Volgens de organisatie wordt de line-up de komende periode verder uitgebreid. Bezoekers krijgen zelfs de mogelijkheid om hun favoriete artiest voor te dragen, die mogelijk alsnog aan het programma wordt toegevoegd.

De kaartverkoop is inmiddels gestart. Voor de eerste bezoekers zijn Early Bird-tickets hier verkrijgbaar voor 35 euro. Daarnaast zijn er VIP-arrangementen beschikbaar.

Met de combinatie van bekende artiesten uit Suriname en de belofte van extra namen wil Sranang Fest All Stars uitgroeien tot een van de grotere Surinaamse muziekevenementen van deze zomer

in België.

De organisatie verwacht bezoekers uit België, Nederland en de bredere Surinaamse diaspora voor een avond die volledig in het teken staat van Surinaamse muziek, sfeer en entertainment.

| waterkant | Door: Redactie