• donderdag 20 November 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Politie houdt ruim 265 mensen aan in 35 dagen

| abc-Suriname | Door: Redactie

De politie heeft landelijk in de periode van zaterdag 29 september 2025 tot en met zondag 2 november 2025 in totaal 265 aanhoudingen verricht. Het gaat in deze om verdachten die zich schuldig hebben gemaakt aan uiteenlopende misdrijven, waaronder inbraken, berovingen, overvallen en andere vermogensdelicten. Van de 265 aanhoudingen, zijn 145 verdachten na overleg met het Openbaar Ministerie door de politie in verzekering gesteld.

Het betreft in deze 1 levensberoving en 17 overvallen (met vuurwapens) en 35 berovingen (zonder vuurwapens).Verder zijn er 188 inbraken geregistreerd, 1 vuurwapen en 1 jachtgeweer zijn in beslag genomen en 5 rijbewijzen ingevorderd. Daarnaast hebben

twee (2) suicïde gevallen zich voorgedaan en zijn er twee (2) verkeersdoden genoteerd.

Naast de diverse preventieve maatregelen zijn er landelijk ook algehele veiligheidscontroles uitgevoerd. Dit is het resultaat van vastberadenheid van het personeel dat zich, ondanks de schaarse middelen en beperkingen, inzet om de veiligheid te waarborgen. Vermeldenswaard is dat voornoemde resultaten te danken zijn aan de bijdrage van de samenleving en de politie en de inlichtingendiensten.

Het Korps Politie Suriname blijft zich inzetten voor de veiligheid van alle burgers. Zij doet hierbij een beroep op de gemeenschap om verdachte situaties te blijven melden en samen te werken aan een veiliger

Suriname.

| abc-Suriname | Door: Redactie