
Op Sint Maarten aangehouden voortvluchtige arrestant wordt uitgeleverd aan Suriname
| waterkant | Door: Redactie
De 29-jarige voortvluchtige arrestant Amazilo K., alias ‘Ami’, is op Sint Maarten aangehouden na bijna drie maanden op de vlucht te zijn geweest. Hij ontsnapte op 28 augustus 2025 uit het cellenhuis van het politiebureau Flora en stond sindsdien internationaal gesignaleerd.
K. wordt verdacht van deelname aan een criminele organisatie en diefstal met geweldpleging in vereniging. Op zaterdag 23 augustus van dit jaar had de sterke arm, waaronder leden van CTIU, SIGMA en het RBTP, een Toyota Vitz klemgereden aan de Zonnebloemstraat in Suriname.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Het gaat om
Door nauwkeurige informatieverzameling en samenwerking tussen de Counter Terrorism Intelligence Unit (CTIU), de Surveillance & Intelligence Group for Ministerial Authority (SIGMA) en het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) werd Keerdijk uiteindelijk in Sint Maarten gelokaliseerd. De verdachte bleek met een vals paspoort te zijn afgereisd.
De politie van Sint Maarten hield hem aan om hem vervolgens over te dragen aan
| waterkant | Door: Redactie




































