
Nieuwe FOLS-voorzitter in gesprek met minister over urgente onderwijskwesties
| cds | Door: Redactie
Bernice Barron, sinds 15 april 2026 president van de Federatie van Organisaties van Leerkrachten in Suriname (FOLS), heeft vandaag een kennismakingsbezoek gebracht aan de minister van Binnenlandse Zaken (BiZa). Het gesprek groeide uit tot een inhoudelijke bespreking van dringende vraagstukken binnen de onderwijssector.
Een belangrijk punt was de achterstallige uitbetaling
Daarnaast werd een eerder ingediende wensenpakket ook onder de aandacht gebracht van de BiZa-minister, alsook een onderbouwing
Barron waarschuwde dat bij uitblijven van oplossingen het risico bestaat dat bij de start van het nieuwe schooljaar op 1 oktober 2026 een mogelijk tekort aan leerkrachten kan ontstaan.
FOLS roept de regering op om vóór het Onderwijscongres concrete stappen te zetten, met als doel betere werkomstandigheden en
| cds | Door: Redactie



































