
Mathoera: “Ik hoop dat die samenleving mij inderdaad veel stemmen geeft”
| waterkant | Door: Redactie
Krishna Mathoera, DNA-kandidaat nummer 3 van de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP), hoopt dat zij bij deze verkiezingen ook groots uit de bus zal komen
“We zijn democraten en we buigen ons hoofd voor de wil van het volk. En ik hoop dat die samenleving mij inderdaad veel stemmen geeft,” zei de politica, die ook ambitie heeft voor het presidentschap, aan journalisten nadat zij vanmorgen om 7.00 uur haar stem uitbracht bij Havo 3 aan de Leysweg.
Voor Mathoera is het belangrijk dat er wordt voortgebouwd op de economische stabiliteit die de VHP als partij heeft neergezet.
“Dat we de economie laten groeien, want pas
Het tweede is dat we een aantal sectoren ontwikkelen, waaronder toerisme, de mijnbouw en landbouw. We moeten ons sterk focussen op de landbouwsector, want daar hebben we in de afgelopen periode wat aanzetten toe gegeven middels waterpompen en infrastructuur.
Ook de dienstensector, want in de afgelopen periode zijn er een aantal callcenters hier opgezet met heel veel werkgelegenheid. Dus we moeten daarmee doorgaan. Ook de kleine en middelgrote ondernemingen versterken en voortbouwen op de basis.
We moeten
| waterkant | Door: Redactie