
DRONES MOETEN ILLEGALE MIJNBOUW EN INKOMSTENVERLIES TEGENGAAN
| united news | Door: Redactie
Met het oog op beter toezicht en het terugdringen van illegale activiteiten in de mijnbouwsector ziet de regering luchtmonitoring met geavanceerde drones als de meest effectieve optie.
Het Ministerie van Natuurlijke Hulpbronnen (NH) heeft een internationale aanbesteding geopend voor de levering van drie drones en kadasterapparatuur voor de Delfstoffen Autoriteit
De maatregel komt tegen de achtergrond van aanhoudende zorgen over illegale goudwinning, ontduiking van concessieregels en verlies aan staatsinkomsten.
Door vanuit de lucht real-time data te verzamelen, wil de overheid sneller overtredingen detecteren
Volgens de aanbestedingsdocumenten worden de drones uitgerust met LiDAR-sensoren en magnetometers. LiDAR-technologie gebruikt laserpulsen om uiterst nauwkeurige driedimensionale terreinmodellen te produceren, waardoor mijnbouwputten, taluds, transportwegen en materiaalvoorraden gedetailleerd kunnen worden gemonitord.
Magnetometers registreren variaties in magnetische velden en ondersteunen geofysische analyses. In de praktijk kunnen zij
Met deze technologie wil DAS inspecties minder afhankelijk maken van tijdrovende veldbezoeken
UNITEDNEWS
| united news | Door: Redactie




































