
GEWEZEN DNA-VOORZITTER LEVERT KRITIEK OP WET WAARVOOR HIJ ZELF MEE INSTEMDE
| united news | Door: Redactie
De wet Rechtspositie Rechterlijke Macht ligt onder toenemende kritiek nadat is gebleken dat de regeling heeft geleid tot uitzonderlijk hoge salarissen en toelagen voor leden van de rechterlijke macht en het Openbaar Ministerie in Suriname. Zowel initiatiefnemer Asiskumar Gajadien (VHP) als voormalig parlementsvoorzitter Marinus Bee erkennen nu dat er fouten zijn gemaakt bij de totstandkoming van de wet.
Bee, die tijdens de vorige zittingstermijn voorzitter was van De Nationale Assemblée (DNA) en nu minister van Binnenlandse Zaken (BiZa) is, stelt dat de uitkomsten niet stroken met de oorspronkelijke bedoeling van de regeling. Volgens hem moet worden ingegrepen indien onvolkomenheden hebben geleid
Volgens Bee moet de wet opnieuw tegen het licht worden gehouden en waar nodig worden aangepast. Hij pleitte voor een grondige herziening: “Dit moet hersteld worden.”
UNITEDNEWS
| united news | Door: Redactie




































