
KAMALA HARRIS: “I AM NOT DONE YET” — EEN AMBITIEUZE TERUGKEER TEGEN DE STROOM IN
| united news | Door: Redactie
Terwijl het politieke stof van de verpletterende nederlaag in 2024 nog nauwelijks is neergedaald, gonst het in de wandelgangen van Washington van de geruchten over een hernieuwde presidentiële ambitie van Kamala Harris voor 2028.
Vanuit een journalistiek oogpunt is de herrijzenis van Harris niet louter een kwestie van persoonlijke ambitie, maar een zorgvuldig geregisseerd politiek schaakspel. Ondanks de harde cijfers van haar verlies tegen Donald Trump en de aanzienlijke scepsis binnen haar eigen partij, weigert de voormalige vicepresident het toneel te verlaten. In recente interviews, waaronder een spraakmakend gesprek met de BBC in deze vroege maanden van 2026, liet zij er geen twijfel over bestaan dat haar politieke missie verre van voltooid is door te verklaren dat publieke dienstverlening diep in haar botten zit.
Deze herpositionering gaat gepaard met een geraffineerde ‘rebranding’-campagne op sociale media en de promotie van haar boek 107 Days, waarin zij tracht het narratief van haar
Toch blijft de weg geplaveid met obstakels; de weerstand binnen de Democratische Partij is groot, aangezien critici wijzen op haar onvermogen om cruciale kiezersgroepen zoals Latino’s en jonge kiezers te behouden. Desondanks laten vroege peilingen zien dat zij door haar enorme naamsbekendheid nog steeds een aanzienlijk deel van de Democratische achterban achter zich heeft.
Het is een gewaagde gok: Harris gokt erop dat het politieke geheugen kort is
UNITEDNEWS|REGIO
| united news | Door: Redactie




































