
Kadensi: “Brunswijk no abi visie”
| waterkant | Door: Redactie
Volgens de artiest Arnold ‘Kadensi’ Boekoeroe heeft ABOP-leider Ronnie Brunswijk geen visie. “Als ik nog DNA-kandidaat zou zijn, zou ik naar mijn vriend Brunswijk gaan. Ik zou in zijn keuken gaan en zijn koelkast openmaken. Ik weet dat hij als vicepresident alleen maar steak eet, maar één ding zou hij niet in zijn koelkast hebben. En dat is visie. Mi bo tyari visie gi a man,” zei Kadensi tijdens een ressortenclustervergadering van de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) woensdagavond aan de Baldewshoopweg.
De artiest stelde dat hij als DNA-kandidaat zelf de durf zou hebben om NPS-voorzitter Gregory Rusland en NDP-voorzitter Jenny Simons te
“Andere partijen die ooit regeermacht hebben gehad, hebben allemaal tien jaren gehad om dit land te besturen. En in die tien jaren hebben ze bewezen dat ze het niet kunnen. Chan heeft in 2020 overgenomen, maar ik zeg dat hij pas drie jaren heeft geregeerd. Want twee jaren waren Covid-jaren. En kijk hoeveel hij heeft gedaan.
Hij heeft een generator naar Albina gestuurd, waardoor wij allemaal daar nu stroom hebben. Hij heeft het geregeld en daarom sta ik hier.
De VHP’er benadrukte dat wat anderen het binnenland hebben aangedaan, Chan en de VHP niet hebben gedaan. In ieder geval heeft de VHP-leider geen mensen in het binnenland vermoord. Wat dit punt betreft zou hij graag dieper op willen ingaan, maar merkte op rekening te houden met zijn persoonlijke veiligheid.
“Als er één persoon in Suriname is waarop binnenlandbewoners zouden moeten stemmen, dan is dat Chandrikapersad Santokhi. Chan no kiri unu na binnenland! Chan no seri unu na binnenland! De enige man die het binnenland tot een stad kan maken is Santokhi,” aldus Kadensi.
| waterkant | Door: Redactie