
Broer aangehouden na steekincident om bromfiets in Latour
| suriname herald | Door: Redactie
De politie van bureau Latour heeft dinsdag de 18-jarige verdachte A.G. aangehouden na een steekincident aan de Khariweg. De verdachte wordt ervan verdacht zijn jongere broer A.D. tijdens een ruzie met een scherp voorwerp in zijn rug te hebben gestoken.
Volgens de politie ontstond de ruzie eerder die dag tussen de twee broers over de verkoop van een bromfiets. De woordenwisseling liep vervolgens uit de hand. Na een melding van het incident gingen politieambtenaren van bureau Latour naar het adres voor onderzoek. Daarbij kwam naar voren dat het slachtoffer A.D. tijdens de ruzie zijn oudere broer enkele klappen in het gezicht had gegeven.
Volgens het politieonderzoek haalde A.G. daarop een scherp voorwerp tevoorschijn, waarmee hij zijn jongere broer een steekverwonding in de rug toebracht. Toen het slachtoffer merkte dat hij bloedde, liep hij volgens de politie naar buiten en vernielde uit boosheid de bromfiets.
Verdachte beroept zich op zelfverdediging De verdachte werd aangehouden en voorgeleid op het politiebureau. Tijdens zijn verhoor verklaarde A.G. dat hij zich had verdedigd, omdat hij naar eigen zeggen vaker door zijn jongere broer zou zijn mishandeld.
Het scherpe voorwerp waarmee de steekverwonding zou zijn toegebracht, werd door de politie achterhaald en in beslag genomen. Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
| suriname herald | Door: Redactie




































