
Werkgroep Ephraimszegen geïnstalleerd om buurtproblemen aan te pakken
| abc-Suriname | Door: Redactie
President Chandrikapersad Santokhi heeft de Presidentiële Werkgroep Ephraimszegen opgericht, met als doel de problemen in de wijk Ephraimszegen aan te pakken, zoals ontwatering, werkgelegenheid, Moni Karta, medische zorg en sportvoorzieningen. De werkgroep werd op maandag 12 mei 2025 geïnstalleerd op het Kabinet van de President.
Het staatshoofd benadrukte dat de verschillende problemen nu via deze werkgroep worden gepresenteerd en aangepakt. Er heeft al een overleg plaatsgevonden met het ministerie van Financiën. Daarnaast gaf de president aan dat er veel materiaal beschikbaar is, zoals zand, straattegels, brushcutters en sportmaterialen, om de problemen in de wijk aan te pakken.
De werkgroep heeft
“Er zijn deskundigen op het Kabinet van de President die kunnen helpen met brieven en verzoeken om problemen aan te pakken. Simpele zaken kunnen gelijk worden aangepakt, maar ingewikkelde zaken vragen meer tijd”, zei het staatshoofd.Suraj Ramadhin, voorzitter van de Presidentiële Werkgroep Ephraimszegen, sprak van een historische dag.
Hij legde uit dat de
Initiatiefnemer en adviseur Shereen Bansi-Durga gaf aan dat de problemen in de buurt niet alleen te maken hebben met infrastructuur, maar ook met gemeenschapsontwikkeling, een gebied waarin al jarenlang achterstand is. Zij is blij dat dit moment is aangebroken om samen de problemen op te lossen en stappen richting ontwikkeling te zetten. Ook bewoners van De Goede Verwachting hebben zich bij de werkgroep aangesloten en zijn vastbesloten om positieve resultaten te behalen.
| abc-Suriname | Door: Redactie