• woensdag 20 May 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Tsang over geleende pompen: ze werden aangeboden door Guyana

| abc-Suriname | Door: Redactie

Minister Stephen Tsang van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO) heeft vandaag uitleg gegeven over de twee waterpompen uit Guyana, die in bruikleen zijn gegeven aan Suriname voor de aanpak van wateroverlast in Suriname.

Het ministerie maakte eerder bekend dat de pompen zullen worden ingezet bij het Sabaku-project en het

Rahemal-project. Volgens Tsang zijn de pompen door Guyana aangeboden tijdens een online overleg met de president van het buurland.

“Dat gaan wij niet in de wind slaan. We hebben een probleem en alle hulp die we kunnen krijgen zullen we aangrijpen,” zegt de minister. De pompen worden volgens hem vandaag geïnstalleerd.

Tsang

reageerde daarmee op kritiek die op sociale media ontstond naar aanleiding van de berichtgeving. Verschillende personen dreven de spot met het ministerie en ons land. Volgens de minister staat echter voorop dat praktische oplossingen worden gezocht om de problemen aan te pakken.

| abc-Suriname | Door: Redactie