• maandag 27 April 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
Tien verdachten opgepakt bij illegaal laden van goederen in Meerzorg

Tien verdachten opgepakt bij illegaal laden van goederen in Meerzorg

| suriname herald | Door: Redactie

Tien verdachten zijn op vrijdag 24 april 2026 in Meerzorg, district Commewijne, aangehouden door politieambtenaren van de afdeling Maritiem wegens betrokkenheid bij illegale activiteiten rond een vaartuig. Het gaat om M.B. (44), G.D. (42), R.D. (57), R.W. (42), D.R. (34), D.B. (42), D.P. (53), M.D. (33), D.J. (61) en S.R.

(36).

Uit voorlopig politieonderzoek is gebleken dat zij betrokken waren bij het illegaal laden van goederen uit een vaartuig, waarna deze op een steiger werden geplaatst. Bij controle konden de verdachten geen documenten overleggen van het vaartuig of van de bemanningsleden. Eén van hen verklaarde dat de goederen niet

aan hen toebehoorden.

De groep werd overgebracht naar de afdeling Maritiem voor voorgeleiding. Het vaartuig en de aangetroffen goederen zijn in beslag genomen. Het verdere onderzoek is overgedragen aan de afdeling Fraude.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de Surinamer S.R. heengezonden. De overige negen verdachten, allen van Braziliaanse

nationaliteit, zijn in verzekering gesteld.

| suriname herald | Door: Redactie