• dinsdag 12 May 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
TAS krijgt nieuwe president-commissaris

TAS krijgt nieuwe president-commissaris

| suriname herald | Door: Redactie

Emanuel Scheek is benoemd tot de nieuwe president-commissaris van Telecommunicatie Autoriteit Suriname (TAS). Met zijn aantreden volgt hij Donaghy Malone op, die zijn functie eerder heeft neergelegd.

Scheek staat bekend als consultant en bestuurder met ruime ervaring op het gebied van innovatie, business development, ICT en juridisch advies. In de

afgelopen jaren vervulde hij diverse functies binnen zowel het bedrijfsleven als maatschappelijke organisaties in Suriname.

Hij is momenteel onder meer verbonden aan E.A.S. Creative Group Ltd. als managing director en verzorgt daarnaast colleges aan UNASAT op het gebied van innovatie en businessmanagement. Verder werkte hij eerder als consultant voor onder

andere de Hakrinbank en de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij (SLM).

Binnen verschillende organisaties hield Scheek zich bezig met strategische ontwikkeling, digitale transformatie en operationele verbetering. Verwacht wordt dat hij deze ervaring zal inzetten in zijn nieuwe rol bij TAS.

| suriname herald | Door: Redactie