
Suriname maakt indruk op prestigieus mode- en designfestival Nicaragua Diseña
| starnieuws | Door: Redactie
Suriname heeft zich krachtig gepositioneerd op de 14e editie van Nicaragua Diseña, het grootste mode- en designplatform 
Internationaal model Sharda Moira Johnn
Het evenement vond plaats van 24 tot en met 26 oktober in het Olof Palme Convention Center in Managua en bracht deelnemers samen uit onder meer Colombia, Mexico, Peru, Vietnam en China. Suriname was het enige Caricom-land dat deelnam - voor de tweede keer - en wordt gezien als een bruggenbouwer voor toekomstige deelname van andere Caribische landen.
Ontwerp van Julio IrokromoCreatiefAmbassadeur Wendy Paulus reageert trots: “Onze ontwerpers hebben niet alleen onze cultuur schitterend uitgedragen, maar ook deuren geopend voor nieuwe regionale samenwerkingen.”
Design van Heidy AsongieSterke vrouwelijke vertegenwoordigingInternationaal model Sharda Moira Johnn liep mee op de catwalk en verzorgde op uitnodiging van de organisatie een masterclass voor meer dan honderd modellen. Daarnaast voerde Gopalrai gesprekken met Nicaraguaanse overheidsinstanties over samenwerking in de creatieve en vrouwelijke ondernemerschapssector.“Deze deelname bewijst dat Suriname klaar is om een eigen internationaal podium op te bouwen voor creatieve expressie en partnerschap, zegt ambassadeur Paulus.| starnieuws | Door: Redactie




































