
Somohardjo: “We verdienen veel en het minste wat we kunnen doen is quorum verlenen”
| waterkant | Door: Redactie
De openbare vergadering van De Nationale Assemblee (DNA) die voor 11.00 uur was uitgeschreven, kon vrijdag pas na 13.00 uur aanvangen. Reden hiervoor was dat de coalitie niet genoeg leden had om zelf voor quorum te zorgen.
Bij de start van de vergadering wezen oppositieparlementariërs erop dat dankzij hen deze vergadering
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
VHP-parlementariër Harriet Ramdien zei na een opmerking van NDP-parlementariër Ebu Jones dat zij Jones ‘geen nonsens moet vertellen’ en ‘geen kinderachtige dingen moet uithalen’,
PL-fractieleider Bronto Somohardjo merkte op dat het volk meekijkt en niet het gevoel moet krijgen alsof quorum verlenen een gunst is.
“Wij zijn hier geplaatst door het
VHP-parlementariër Chuanrui Wang vergeleek Somohardjo met
“In plaats van hun eigen kracht te trainen, schreeuwen zij dat wij geen quorum hebben verleend. Het is nu wel tijd dat de coalitie wel weet te werken. Want ze kunnen niet eens hun eigen leden oproepen om quorum te verlenen. Kijk
| waterkant | Door: Redactie



































