
SANTOKHI ZET VRAAGTEKENS BIJ GELOOFWAARDIGHEID PEILINGEN
| united news | Door: Redactie
Foto: President en VHP-voorzitter Chandrikapersad Santokhi gisteravond tijdens de slotbijeenkomst van de VHP in het VHP-centrum, Stichting De Olifant.
President en VHP-voorzitter Chandrikapersad Santokhi heeft vrijdagavond tijdens de slotmassameeting van zijn partij fel uitgehaald naar recente opiniepeilingen.
Ondanks meerdere metingen die wijzen op een mogelijke overwinning van de NDP, lijkt Santokhi vastbesloten
In plaats van te reageren met eigen data of transparante interne cijfers, stelt de president zonder onderbouwing dat de VHP nog steeds de grootste partij van het land is.
Hij suggereert dat de makers van de peilingen zich nog
Het afdoen van negatieve peilresultaten als een gecoördineerde aanval op de partij is niet nieuw in de Surinaamse politieke arena, maar het ondermijnt wel het publieke vertrouwen in onderzoeken. Door het werk van opiniepeilers op voorhand in diskrediet te
Opvallend is dat Santokhi de suggestie wekt dat andere partijen de verkiezingsuitslag op voorhand willen delegitimeren. Volgens
UNITEDNEWS
| united news | Door: Redactie


































