
Personeel Luchthavenbeheer protesteert tegen controversiële benoemingen
| snc.com | Door: Redactie
Medewerkers van NV Luchthavenbeheer hebben in een brief aan directeur Vijay Chotkan hun bezorgdheid geuit over het controversiële benoemingsbeleid binnen de organisatie. Volgens het personeel veroorzaakt het huidige beleid spanningen, demotivatie en onzekerheid op de werkvloer en kan het zelfs gevolgen hebben voor de veiligheid van de luchthaven.
Een recent voorbeeld is de beëindiging van de aanstelling van onderdirecteur E. Amoida zonder overleg met de directie, wat volgens de werknemers de transparantie en zorgvuldigheid binnen het bedrijf ondermijnt. Zij benadrukken dat de afdeling HRM een ondersteunende rol hoort te vervullen en niet zelfstandig beslissingen mag nemen die direct de bedrijfsvoering of
Tegelijkertijd werd op 11 september 2025 een nieuwe Raad van Commissarissen (RvC) geïnstalleerd. Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie & Toerisme (TCT) benadrukte dat de RvC moet zorgen dat Luchthavenbeheer gezond blijft en strategisch kan opereren op de lange termijn. De raad bestaat uit president-commissaris Mistral van Lierop en leden Danny van Ommeren, Paul Misdjan, Ronny Oemar, Enrique Dipotiko en Sergio Oliviëra.
Het personeelprotest en de installatie van de nieuwe RvC laten zien dat interne spanningen en herstructureringsmogelijkheden hand in hand
| snc.com | Door: Redactie