
Patiënt springt van tweede verdieping van AZP naar beneden en was niet aanspreekbaar
| KPS | Door: Redactie
De 31-jarige patient R.R. is op dinsdag 3 maart 2026 van de tweede verdieping van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) naar de begane grond gesprongen.
De politie van het bureau Munder kreeg de melding van het geval en deed de plek aan voor onderzoek. Bij aankomst troffen de westdienaren bedoelde manspersoon, die op dat moment niet aanspreekbaar was, in het ziekenhuis aan.
Uit het onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat R.R. een patient is, die op donderdag 19 februari 2026 tijdens een ruzie op een adres aan de Verlengde Hannas Lustweg was beschoten. Hij liep daarbij een schotverwonding
op in zijn buikstreek en werd voor medische behandeling op de afdeling Intensive Care van het AZP opgenomen. De patient werd op maandag 2 maart 2026 overgeplaatst naar de 2e etage van voornoemde ziekenhuis. Op een onbewaakt moment moet hij kans hebben gezien, om van de 2e etage op het dak van de eerste verdieping te springen en van daaruit naar de beganegrond. Na zijn sprong was hij niet aanspreekbaar en werd wederom ter verpleging op de afdeling Intensive Care geplaatst. Het motief tot zijn daad is vooralsnog onduidelijk.
De politie zet het onderzoek in deze zaak voort.
| KPS | Door: Redactie


































