• dinsdag 06 May 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

NDP’er Doerga stoort zich aan aanvallen richting Adhin: “De hele dag zijn ze met hem bezig”

| waterkant | Door: Redactie

NDP’er Bobby Doerga stoort zich enorm aan de verdeeldheid en zoals hij dat zelfs aangeeft ‘het etnisch gedonder’ binnen de Nationale Democratische Partij (NDP) richting Ashwin Adhin die ook ambitie heeft om presidentskandidaat te worden.

In een voicebericht dat nu rond gaan merkt een zeer geïrriteerde Doerga op dat het hindoestanen zijn die voor geld binnen de partij zorgen. Hij dreigde dat etnisch gedoe van enkele van zijn partijgenoten en de mensen die met de VHP flirten te zullen bossen…ook al kost het de NDP de verkiezingen.

“Ik wil niet etnisch bezig zijn, maar waarom hebben ze het met hem

alleen? Dat is mijn probleem. Er zijn andere mensen die ook ambities hebben. Maar alleen Ashwin, Ashwin. De hele dag zijn ze met hem bezig…de hele dag. Terwijl het juist een troef voor je moet zijn om die verkiezing te winnen. Laten we die verkiezing gaan winnen”, aldus een zeer geïrriteerde Doerga die zijn partijgenoten van repliek dient.

De NDP’er merkte ten slotte op dat hij gratis voor de paarse partij werkt en niet van de partij afhankelijk is voor zijn dagelijkse broodwinning.

Het is overigens niet de eerste keer dat een soortgelijk gevecht plaatsvindt met Adhin als onderwerp. In februari

was het nog Gordon Mac-Donald alias ‘Makoe’ die zich in voiceberichten scherp uitte richting zijn partijgenoot Marcel Oostburg constant bezig is Adhin aan te vallen, terwijl niemand hem corrigeert.

| waterkant | Door: Redactie