
Jogi zag samenwerking tussen NPS en NDP al aankomen
| snc.com | Door: Redactie
VHP-parlementariër Mahinder Jogi heeft kritiek geuit op de beslissing van de NPS om na de verkiezingen van 2025 samen te werken met de NDP. Volgens Jogi is deze stap geen verrassing en zag hij deze ontwikkeling al geruime tijd aankomen.
Jogi stelt dat de samenwerking volgens hem laat zien dat normen en waarden in de politiek niet voor iedereen even zwaar wegen. Hij noemt de samenwerking dan ook niet historisch of onverwacht, maar eerder een logische voortzetting van eerdere politieke verhoudingen.
Als toelichting verwijst Jogi naar de politieke geschiedenis van de familie van NPS-voorzitter en vicepresident Gregory Rusland. Volgens hem hebben familieleden in het verleden een rol gespeeld tijdens de periode van de revolutie en waren sommigen verbonden aan de NDP en de DNP. Daardoor zou de keuze om met de NDP samen te werken voor Rusland minder gevoelig zijn geweest.
Verder haalt Jogi uitspraken aan van wijlen oud-president Ronald Venetiaan, die eerder heeft gezegd
Tegelijkertijd benadrukt Jogi dat de beslissing om samen te werken uiteindelijk bij de leiding van de NPS ligt. Over de precieze redenen achter die keuze wil hij geen oordeel vellen. Volgens hem is het aan de NPS zelf om uit te leggen of de samenwerking voortkomt uit politieke overwegingen, persoonlijke motieven of andere belangen.
| snc.com | Door: Redactie




































