
Hoopvolle verwachtingen voor de weg en brug van Nickerie naar Apoera
| snc.com | Door: adh Mahabier
De inwoners van Nickerie kijken vol verwachting uit naar de voltooiing van de weg naar Apoera. Hoewel president Chan Santokhi herhaaldelijk zijn aandacht heeft gevestigd op dit belangrijke infrastructuurproject, zijn eerdere planningen tot nu toe niet gehaald. De werkzaamheden hebben aanzienlijke vertraging opgelopen, vermoedelijk door financiële uitdagingen.
Toch lijken de ontwikkelingen nu weer in een stroomversnelling te komen. Aannemer Ramadhin, die verantwoordelijk is voor de aanleg van het wegdek, is momenteel actief bezig op het traject. Maar liefst vijf graafmachines zijn ingezet om het talud van de weg te realiseren. In de volgende fase zal het wegdek worden bezand.
Hoewel er nog geen definitieve opleveringsdatum is vastgesteld, laat de aannemer weten vastbesloten te zijn om de werkzaamheden zo spoedig mogelijk af te ronden. Indien nodig worden er extra machines ingezet om het project sneller te voltooien.

Naast de weg maakt ook
Districtscommissaris Senrita Gobardhan van Nickerie gaf in een gesprek aan dat er komende week een formeel startsein zal worden gegeven voor het project. Ondanks het uitblijven van een duidelijke planning blijven de inwoners van Nickerie hoopvol gestemd over de voortgang en uiteindelijke realisatie van de weg en brug naar Apoera.
Foto: FB Mark De Clercq
| snc.com | Door: adh Mahabier




































