
EZ verkort vergunningstraject naar één maand
| suriname herald | Door: Redactie
Ondernemers die in Suriname een bedrijf willen opzetten, hoeven volgens minister Andrew Baasaron van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) niet langer zeven maanden te wachten op een vergunning, maar kunnen binnen één maand duidelijkheid krijgen over hun aanvraag. Volgens de minister heeft de beoordelingscommissie van het ministerie gewerkt
Alle aanvragen worden inmiddels online ingediend. Wettelijk is vastgelegd dat aanvragen binnen één maand moeten worden afgehandeld en dat aanvragers tijdig uitsluitsel moeten ontvangen. Het ministerie communiceert daarbij ook waarom iemand wel of niet in aanmerking komt voor een vergunning.
Bij
Volgens het ministerie wordt tegenwoordig meer gesproken over
Het ministerie voert momenteel ook gesprekken met andere banken om soortgelijke samenwerkingen aan te gaan. Verder werd enkele maanden geleden de “Wegwijzer voor Ondernemers” gelanceerd.
Zodra een vergunning
Ook bestaande bedrijven die nog geen bankrekening hebben
| suriname herald | Door: Redactie



































