
DE STREEP IS GEZET — NU BEGINT HET NIEUWE REGIME
| united news | Door: Redactie
De saneringsregeling van de Belastingdienst is op 31 juli gesloten. Voor ondernemers in Suriname breekt daarmee een nieuwe periode aan: strenger toezicht, verscherpte invordering, en geen boetevrije coulance meer. De vraag is niet langer wat u nog kon opruimen, maar hoe u van hier af verdergaat.
Heeft u de regeling benut? Dan bent u met een schone lei het nieuwe regime ingegaan — een goede uitgangspositie. Maar een schone lei blijft alleen schoon als de administratie doorlopend klopt. De achterstand die u nu heeft weggewerkt, mag niet opnieuw ontstaan; onder het strengere regime wordt ze meteen afgerekend.
Heeft u de deadline gemist? Dan is uitstel geen optie meer, maar stilzitten ook niet. De verplichtingen blijven staan, en de invordering wordt vanaf nu strikter. Hoe eerder u alsnog orde op zaken stelt, hoe kleiner de schade. Wachten maakt het probleem alleen groter.
In beide gevallen komt het op hetzelfde neer: een boekhouding die bijgewerkt,
De amnestie is voorbij; de discipline begint. Wilt u weten hoe u uw administratie op orde brengt en houdt onder het nieuwe regime? Neem contact op via www.stomix.online.
CONTACT
Neem contact op met Rochelle Bons via +597 498 184 of via klantenservice@stomix.online.
WhatsApp: +31 63 127 1884 (klik om direct een chat te openen)
ADVERTORIAL|STOMIX
| united news | Door: Redactie




































