
Bewaker opent vuur op gemaskerde manen bij poging roofoverval bedrijf
| waterkant | Door: Redactie
Een bewaker van een handelsbedrijf aan de Beekhuizenweg in Suriname, heeft afgelopen nacht een gewapende overval verijdeld door gericht het vuur te openen op gemaskerde mannen.
De mannen arriveerden voor het terrein van het bedrijf in een wit busje. Volgens de 26-jarige bewaker stopte het verdachte voertuig recht voor het wachthuisje.
Twee van hen stapten uit het busje, volledig in het zwart gekleed en gemaskerd. Ze liepen op de bewaker af en waren vermoedelijk gewapend met vuistvuurwapens.
De bewaker aarzelde niet en loste eerst een waarschuwingsschot in de lucht, waarna hij een aantal gerichte schoten met zijn vuurwapen afvuurde op het voertuig. De
De gealarmeerde politie arriveerde ter plaatse en stelde een onderzoek in. Bij ondervraging verklaarde de bewaker dat de mannen van plan waren hem te overmeesteren. Vermoedelijk wilden zij een overval plegen op de woning van de eigenaar, dat zich op het terrein bevindt.
Op de plaats delict werden glassplinters aangetroffen, wat erop wijst dat één van de ruiten van het voertuig is gesneuveld tijdens de schotenwisseling. Of de verdachten gewond zijn geraakt, is vooralsnog niet bekend.
De Surinaamse politie zet het onderzoek voort en werkt aan
| waterkant | Door: Redactie