
Baby verdrinkt in ondergelopen woning
| suriname herald | Door: Redactie
Een baby van vier maanden is vandaag om het leven gekomen in een woning aan de Santoerweg te Hanna’slust. Het kindje werd in het water aangetroffen nadat een deel van de woning was ondergelopen.
Volgens voorlopige informatie bevond de moeder van de baby zich niet thuis op het moment van
Beide kinderen waren samen op een bed gelegd in een slaapkamer. De familielid ging daarna achter het huis huishoudelijke werkzaamheden verrichten. Toen zij korte tijd later het gehuil van
Daar merkte zij dat alleen haar eigen kindje nog op het bed lag. Tijdens het zoeken naar de andere baby trof zij het slachtoffer onder water aan in de deels overstroomde slaapkamer. Het kindje werd direct uit het water gehaald, maar
De politie werd gealarmeerd en stelde bij aankomst vast dat de woning deels onder water was gelopen. Ook in de slaapkamer stond het water hoog.
Een arts stelde officieel het overlijden vast. Volgens de eerste medische bevindingen gaat het vermoedelijk om verdrinking
De moeder van het kindje raakte na het vernemen van het overlijden buiten bewustzijn. Zij is uiteindelijk voor medische behandeling afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp.
| suriname herald | Door: Redactie




































