
AMBASSADEUR VAN DER ZWAN OP BEZOEK BIJ MINISTER KULDIPSINGH
| dagblad de west | Door: Redactie
De Nederlandse ambassadeur Henk van der Zwan, heeft op 6 mei een beleefheidsbezoek gebracht aan minister Rishma Kuldipsingh van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ). Het onderwerp van gesprek was het bezoek van twee burgemeesters, Femke Halsema van Amsterdam en Jan van Zanen van Den Haag, aan Suriname.
Volgens de ambassadeur zal gekeken worden naar de nieuwe samenwerking met Suriname. Daarbij ligt in de planning om op 27 mei aanstaande, een rondetafelconferentie te organiseren voor ondernemers. Van der Zwan gaf aan, het een eer te vinden als minister Kuldipsingh ook aanwezig is. Tijdens de conferentie zal met name worden nagegaan hoe jong ondernemerschap te stimuleren. Ook zal er aandacht worden geschonken aan vrouwelijk ondernemerschap.
Minister Kuldipsingh vindt het een eer dat de Surinaamse overheid betrokken wordt bij de conferentie, omdat daardoor de gelegenheid wordt gecreëerd om te praten over de technische assistentie voor ondernemerschap. De EZ-minister is thans bezig met het
| dagblad de west | Door: Redactie



































