
Activiteiten viering 130 jaar Korps Politie Suriname (KPS)
| KPS | Door: Redactie
De viering van het 130 jarig bestaan van het Korps Politie Suriname (KPS) werd op vrijdag 13 juni 2025 officieel ingeluid met de overhandiging van een muziek cd. Op deze cd staat het nummer “Hermandad”, wat in het Spaans “broederschap” betekent. Hoofdinspecteur Duncan Marcet, hoofd van de afdeling Muziek KPS, bood het exemplaar aan bij korpschef Bryan Isaacs.
Daarnaast staan er nog diverse activiteiten op het programma. Zo vindt op vrijdag 27 juni 2025 in de Prince Ballroom aan de Commewijnestraat een jubileumavond plaats, waarvoor politiewerkers zijn uitgenodigd.
Op zaterdag 28 juni 2025 wordt de samenleving uitgenodigd ter bijwoning van de
Op dinsdag 1 juli 2025 zal een dankdienst plaatsvinden in de Sint-Petrus en Paulus Basiliek (kathedraal) aan de Henck Aronstraat. De dienst begint om 09:00 uur en duurt tot 11:00 uur. Aansluitend is er een informeel samenzijn van
Geïnteresseerden die de dankdienst willen bijwonen, kunnen zich registreren via telefoonnummer 8685189 / 532168 of e mail 130jaarkps@gmail.com. Uw aanwezigheid is van harte welkom, maar registratie is verplicht.
| KPS | Door: Redactie