
15-jarig meisje seksueel misbruikt door jongeman die zij via Tik Tok heeft leren kennen; verdachte aangehouden
| KPS | Door: Redactie
De 21-jarige verdachte N.B. is na te zijn ontboden door de politie van het bureau Livorno op donderdag 6 november 2025 in de boeien geslagen.
De jongeman wordt ervan verdacht een 15-jarige meisje seksueel te hebben misbruikt. Het slachtoffer begaf zich op zondag 2 november 2025 samen met haar moeder naar het voormelde politiebureau, voor het doen van aangifte tegen de verdachte.
Uit het voorlopige onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat de moeder plotseling geconfronteerd werd met het feit dat haar dochter overgaf. Ze sprak het kind direct daarover aan en bracht haar naar de dokter, waarbij de
Bij een ingesteld onderzoek van de wetsdienaren, werd de verdachte in beeld gebracht en opgeroepen zich aan te melden bij de
De verdachte N.B. is na afstemming met het Openbaar Ministerie hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
| KPS | Door: Redactie




































