
TUCKER CARLSON: TRUMP DEKT EPSTEIN-DOSSIERS TOE OM CIA EN MOSSAD TE BESCHERMEN
| united news | Door: Redactie
De druk op president Donald Trump neemt toe nu prominente figuren binnen de “Make America Great Again” (MAGA)-beweging openheid eisen over de Jeffrey Epstein-dossiers. Deze eis komt te midden van aanhoudende speculatie en complottheorieën rondom de dood van Epstein en de betrokkenheid van invloedrijke personen.
Sceptici, waaronder vooraanstaande commentatoren als Tucker Carlson en Saagar Enjeti, hebben al geruime tijd hun twijfels geuit over de officiële doodsoorzaak van Epstein en beschuldigen de overheid van een grootschalige doofpotaffaire. Zij beweren dat er sprake is van een netwerk van pedosekshandel waarbij zowel Amerikaanse als Israëlische inlichtingendiensten en machtige figuren zoals Bill Gates, Leon Black en Lesley Wexner betrokken zouden zijn. Carlson en Enjeti bekritiseren bovendien voormalige bondgenoten, waaronder Cash Patel en Dan Bongino, die volgens hen hun standpunt over de zaak hebben gewijzigd na het betreden van overheidsfuncties, van beloftes tot onderzoek naar de bewering van een “duidelijke zelfmoord.” Deze verschuiving in retoriek wordt
Wat de persoonlijke betrokkenheid van Donald Trump bij de controversiële eilandbezoeken van Epstein betreft, is Tucker Carlson stellig in zijn overtuiging dat de voormalige president niet fysiek betrokken is geweest. Carlson beargumenteert met klem dat als er enig bewijs was van Trumps fysieke aanwezigheid of deelname aan deze schandalige activiteiten, de Democraten dit onmiddellijk en met volle kracht zouden hebben uitgebuit tijdens zijn twee presidentiële campagnes.
Het feit dat dit nooit is gebeurd, sterkt Carlson in zijn overtuiging dat Trump persoonlijk niet aan deze specifieke gruwelijke gebeurtenissen deelnam. Echter, Carlson en Enjeti blijven volhouden dat de grotere doofpotaffaire rondom Epstein, die in hun ogen de CIA en Mossad zou beschermen, actief door de overheid wordt gehandhaafd, en dat Trump hier mogelijk een rol in speelt door geen volledige transparantie te bieden.
De
De roep om openheid van binnenuit de MAGA-beweging zelf onderstreept de diepgewortelde bezorgdheid over de zaak Epstein en de implicaties ervan voor de geloofwaardigheid van overheidsinstanties en prominente figuren. De vraag is nu hoe president Trump zal reageren op deze eis tot transparantie vanuit zijn eigen basis, en of dit zal leiden tot verdere onthullingen in een zaak die de
REGIO|USA
Gerelateerd aan:Amerikaanse-justitie-geen-clientenlijst-Jeffrey-Epstein-beelden-bevestigen-zelfmoord
| united news | Door: Redactie



































