
SANTOKHI AAN HET UITRUSTEN
| united news | Door: Redactie
Foto: Voormalig president Chandrikapersad Santokhi.
Voormalig president Chan Santokhi heeft na de machtsoverdracht aan zijn opvolger Jennifer Geerlings-Simons aangegeven wat gas terug te nemen op het politieke toneel.
De VHP-voorzitter, die vijf jaar aan het roer stond van de regering, zei dat hij tijd nodig heeft om tot rust te komen. “Nu even wat rust,” luidde zijn korte reactie.
De verkiezingsuitslag van 25 mei, waarbij de VHP ondanks een fors aantal stemmen geen coalitie wist te vormen, lijkt zwaar te hebben ingeslagen.
Geen enkele partij toonde zich bereid om met de VHP in zee te gaan, waardoor de partij in de oppositie belandde. De voormalige coalitiepartners ABOP, NPS en PL kozen voor samenwerking met de NDP, wat leidde tot de vorming van een nieuwe regering en coalitie zonder de VHP.
Hoewel Santokhi bij de verkiezingen is gekozen als lid van De Nationale Assemblee (DNA), is het nog onduidelijk of hij zijn zetel zal innemen. In
UNITEDNEWS
| united news | Door: Redactie



































