• woensdag 14 May 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Kappalani show in Amsterdam uitverkocht: extra show op 23 mei wegens enorme belangstelling

| waterkant | Door: Redactie

Na een razendsnelle uitverkochte eerste show van Lando Kappalani op 16 mei in Amsterdam, komt er nu goed nieuws voor fans die naast tickets grepen. De populaire artiest uit Suriname, bekend om zijn energieke performance en unieke stijl en voor het eerst in Nederland optreedt, keert op veler verzoek terug naar het podium van RHONE in Amsterdam voor één extra show op vrijdag 23 mei 2025.

De organisatie MUZIEK & MAATSCHAPPIJ maakte deze uitbreiding eerder deze week bekend, nadat bleek dat de vraag naar kaarten alle verwachtingen overtrof en het evenement uitverkocht was.

De tweede avond krijgt de titel Baring Baring mee

en belooft opnieuw een muzikale beleving te worden die het publiek niet snel zal vergeten.

In de sfeervolle club aan de Rhoneweg 12, vlakbij het centrum van Amsterdam, wordt vanaf 22:00 uur een line-up gepresenteerd met naast Kappalani ook optredens van onder anderen Skilly Youth, Kalibwoy, Badman Ete, Oneman en Langa Finga. DJ Archa verzorgt de beats, terwijl Goudtje als host de avond aan elkaar praat.

Met deze extra show wil de organisatie niet alleen tegemoetkomen aan de enorme belangstelling, maar ook recht doen aan het groeiende succes van Kappalani in Nederland. De zanger timmert hard aan de weg in de internationale

scene en zijn optredens kenmerken zich door rauwe expressie, meeslepende ritmes en een diepe connectie met zijn roots.

Het tweede concert op 23 mei duurt tot in de vroege uurtjes en belooft minstens net zo spectaculair te worden als de eerste editie. Voor liefhebbers van Surinaamse muziek, dans en vibes is dit dé kans om alsnog deel uit te maken van deze muzikale explosie.

Tickets zijn nu hier verkrijgbaar, maar op = op. Voor meer informatie en VIP-reserveringen kan contact worden opgenomen via +31 6 86207244.

| waterkant | Door: Redactie